Melothria pendula

250.00 рсд

Očisti
Šifra proizvoda: - Kategorije: , ,

Opis

Family:Cucurbitaceae
Genus: Melothria
Species: Pendula
Synonym: Melothria pendula var. pendula

Puzavica koja se može čuvati kao jednogodišnja ili višegodišnja u toploj prostoriji , dostiže 100cm u dužini , cveta i plodonosi tokom cele godine. Plod je jestiv i ima ukus kao mix krastavca i lubenice. Konzumira se isključivo dok je zele boje dok je nejestiv kada prezri i dobije crnu boju. Izuzetno laka za čuvanje.

Razmnožavanje : Semenom

Pre-tretman : Ne

Setva : Tokom cele godine u supstratu na dubini od o,5cm

Klijanje: Temperatura 22-25 C, isklija za 1-3 nedelje

Lokacija : Direktna svetlost

Zona otpornosti : USDA Zone 8b:-9.4 °C (15 °F)

 

Dodatne informacije

Količina

10 semenki

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju “Melothria pendula”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *