Echium wildpretti

200.00 рсд

Očisti
Šifra proizvoda: - Kategorije: , ,

Opis

Family: Boraginaceae
Genus: Echium
Species: Wildpretii
Synonym: Echium bourgaenum , Echium wildprettii

Višegodišnja zimzelena biljka karakteristična po svom obliku koji podseća na sveću. Cela biljka izgleda kao jedan ogroman cvet jer je prekrivena sa hiljadama sitnih cvetića intezivno crvene boje. Može da dostigne visinu od 1,5m-2m max. Cveta tokom cele god pa i tokom zime.

——————————————————

Razmnožavanje : Semenom

Pre-tretman : Ne , eventualno potopiti 24h u vodi

Setva : Tokom cele godine u supstratu na dubini do 1 cm

Klijanje: Temperatura 22-25 C, isklija za 3-8 nedelja

Lokacija : Direktna svetlost

Zona otpornosti : 9a /-6.6 °C (20 °F)

 

Dodatne informacije

Količina

10 semenki

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju “Echium wildpretti”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *