Echium candicans

250.00 рсд2,500.00 рсд

Očisti
Šifra proizvoda: - Kategorije: ,

Opis

Family: Boraginaceae
Genus: Echium
Species: Candicans
Synonym:Echium fastuosum

Višegodišnja zimzelena biljka karakteristična po svojim klasastim plavim cvetovima koji dostižu dužinu od 60cm-a. Može da dostigne visinu od 1,5m-2m max. Cveta tokom cele god pa i tokom zime.

————————————————–

Razmnožavanje : Semenom

Pre-tretman : Ne , eventualno potopiti 24h u vodi

Setva : Tokom cele godine u supstratu na dubini do 1 cm

Klijanje: Temperatura 22-25 C, isklija za 3-8 nedelja

Lokacija : Direktna svetlost

Zona otpornosti : 9a /-6.6 °C (20 °F)

 

Dodatne informacije

Količina

50 semenki, 1000 semenki

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju “Echium candicans”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *