Cyrtostachys Renda

200.00 рсд1,000.00 рсд

Očisti
Šifra proizvoda: - Kategorije: ,

Opis

Family: Arecaceae
Genus: Cyrtostachys
Species: Renda
Synonym: Cyrtostachys lakka

Spada u najlepših palmi , u prirodnim uslovima poraste 6-9m u saksiji dosta niže. Jedna od retkih vrsti koja zahteva konstantnu vlažnost zemljišta. Stablo je jarko crvene boje zbog kojeg je izuzetno upadljiva, tokom 1god izbaci 6-10 novih izdanaka. Seme veoma sporo klija , u proseku za 6mes do 24meseci.

—————————————————————

Razmnožavanje : Semenom

Pre-tretman : Semenku potopiti 24h u toploj vodi

Setva : Tokom cele godine u supstratu na dubini 2 – 3 cm

Klijanje: Temperatura 22-25 C , isklija za 3-12 meseci.

Lokacija : Direktna svetlost

Zona otpornosti : 11/4.5 °C (40 °F)

 

Dodatne informacije

Količina

10 semenki, 100 semenki

Recenzije

Još nema komentara.

Budite prvi koji će napisati recenziju “Cyrtostachys Renda”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *